Jesteśmy delivo

Nadajemy nowy rytm miejskiej logistyce. Przesyłki w naszych rękach docierają do odbiorcy szybko i bezpiecznie. Realizujemy dostawy typu one hour delivery. Nadawaj przesyłki miejskie z łatwością. Nasza nowoczesna platforma pozwala zrobić to w 5 minut.

Jesteśmy elastyczni w działaniu, dzięki czemu sprostamy każdemu zadaniu. Wykorzystujemy nowe technologie aby wspierać logistykę miejską i usprawniać proces nadawania przesyłek. Z branżą kurierską jesteśmy związani od 6 lat, dlatego obserwujemy jej ciągły rozwój. Wiemy jak ważne dla naszych Klientów są szybkość i bezpieczeństwo, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować Twoje zlecenie nawet w 30 minut.

Zarządzamy siecią kurierów miejskich a także flotą pojazdów gotowych do jazdy. Naszym znakiem rozpoznawczym jest pewna i terminowa dostawa w ciągu jednej godziny. Natomiast dla większych zleceń jesteśmy w stanie zapewnić doręczenie w trybie same day delivery. Dla naszych klientów udostępniamy intuicyjną platformę internetową, która pozwala szybko i łatwo nadać każdą przesyłkę.

Nasze wartości

Zajmujemy się logistyką, ale naszą misją jest zmienić Twój dzień na lepszy. Będziemy tuż obok Ciebie i jeśli będziesz tego potrzebował, zastąpimy Cię w czasochłonnych czynnościach.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Załatwimy za Ciebie sprawy w ekspresowym tempie

Jesteśmy dla Ciebie dostępni, niezależnie czy wyślesz jedną przesyłkę czy całą masę. Dzięki delivo nie musisz tracić czasu na dojazdy, a Twoja firma zyska elastyczne rozwiązanie logistyczne.

Zadowolony kurier, zadowolony klient

Satysfakcja z pracy i pasja

Osoby, które z nami współpracują mogą pochwalić się korzystnymi warunkami zatrudnienia. Dzięki temu są bardzo zaangażowani w błyskawiczne dostawy.

Bezpieczeństwo przewozów

Przesyłka dociera w nienaruszonym stanie

Nie możemy dopuścić do tego, aby w transporcie coś uległo uszkodzeniu. Dlatego do specyficznych zleceń wysyłamy odpowiednie samochody. W razie problemów z zabezpieczeniem przesyłki, możesz liczyć na pomoc kuriera.

Zawsze na czas

Efektywna forma dostawy w jedną godzinę

Wiemy, że dotrzymywanie słowa buduje zaufanie. Dlatego oferując dostawę w godzinę, składamy Ci obietnicę, której nie możemy złamać.

Nasze podejście

Twoja przesyłka jest naszym priorytetem. Dlatego możesz liczyć na szybką dostawę ale także właściwe warunki transportu. Bierzemy odpowiedzialność za jakość usług, które dostarczamy. Ale przede wszystkim jesteśmy ludźmi. Naszą ekipę budują pasjonaci zakręceni wokół świata logistyki.

Łączymy swoje doświadczenia, aby dowieść, że można dowieźć każdą przesyłkę na czas.

Newsletter

Poza ekspresowymi przesyłkami dostarczamy także wiedzę o miejskiej logistyce.
Zostaw swój e-mail, aby być na bieżąco.

.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy, jakie możliwości daje one hour delivery oraz w jaki sposób działa nasza sieć kurierów miejskich.

Napisz do nas