Jak rozpocząć współpracę?

Sam decydujesz, kiedy pracujesz i ile zarabiasz. Jesteś swoim szefem – zarówno jeśli sam dostarczasz przesyłki, a także gdy tworzysz własną bazę kurierów. Abyśmy mogli zacząć współpracę, mamy tylko kilka oczekiwań. Po pierwsze – załóż konto przewoźnika. Inne informacje na temat pracy kuriera miejskiego znajdziesz poniżej.

Zakładam konto przewoźnika

Co muszę zrobić, aby zacząć pracować jako kurier delivo?

Prowadzę jednoosobową działalność

Zaraz po założeniu konta przewoźnika, nasz konsultant zadzwoni do Ciebie i opowie o zasadach współpracy. Następnie będziemy potrzebować:

  1. skan Twojego dowodu osobistego,
  2. przelew 1 zł w celu weryfikacji, że to Ty (na rachunek P2 Sp. z o.o),
  3. jeśli zakładasz konto dla spółki – aktualnego odpisu KRS.

Jeśli chcesz pracować jako kurier delivo, ale nie prowadzisz własnej działalności wystarczy, że dasz nam znać. Wśród naszych przewoźników znajdziemy firmę, która pozwoli Ci zacząć pracę.

Zatrudniam wielu kurierów

Załóż konto przewoźnika, następnie skontaktuje się z Tobą nasz konsultant i poprosi o dostarczenie wymaganych dokumentów. Od tego momentu będziesz mógł dodać do swojego konta dowolną ilość kurierów, którzy pracują dla Ciebie. Aby aktywować konta kurierów dodane do Twojego konta przewoźnika, będziemy potrzebować od każdego z nich:

  1. skan dowodu osobistego,
  2. zaświadczenie o niekaralności (nie starsze niż 6 miesięcy),
  3. telefon z systemem Android lub iOS.

Aplikacja dla kuriera

Twoje konto przewoźnika już jest aktywne? No to czas najwyższy zapoznać się z naszą aplikacją kurierską. Teraz to Twoje podstawowe narzędzie pracy. Sprawdź, jakie zlecenia czekają w okolicy. Obsługę aplikacji ułatwi Ci samouczek kuriera.

aplikacja-kuriera-1

Po zalogowaniu na dane kuriera, będziesz widział bieżące zarobki, liczbę zrealizowanych przesyłek oraz liczbę przesyłek do zrealizowania. Pamiętaj, że stawiamy na jakość, jeżeli nie jesteś pewny czy zrealizujesz wybrane przez Ciebie zlecenie w określonym czasie, pomiń je i sprawdź kolejne.

Jak się rozliczamy

Swoje wynagrodzenie dostajesz zawsze co tydzień. Zobacz, według jakich zasad będziemy się z Tobą rozliczać.

  • Wynagrodzenie obejmuje zlecenia zrealizowane w ciągu pełnego tygodnia – od poniedziałku 00:01 do niedzieli 23:59.
  • Po zakończeniu tygodnia, w poniedziałek o 10:00 nasz system wystawi fakturę w Twoim imieniu. Wyślemy ją na Twój adres email razem ze specyfikacją zleceń wszystkich Twoich kurierów.
  • W panelu na swoim koncie przewoźnika masz wgląd do zleceń i wynagrodzenia.
  • Przelewy wykonujemy co tydzień we wtorki lub środy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy, jakie możliwości daje one hour delivery oraz w jaki sposób działa nasza sieć kurierów miejskich.

Napisz do nas