Dlaczego delivo?

Praca kuriera miejskiego delivo opiera się na aplikacji mobilnej, która informuje o nowych zleceniach. To Ty decydujesz, które z nich przyjmiesz, więc możesz pracować, jak Ci wygodnie.

Stabilne źródło dochodu

Jako kurier delivo masz dostęp do dużej bazy klientów oraz stałych zleceń. Twoje wynagrodzenie zależy od tego, ile zleceń wykonasz. Jak sprawnie poruszasz się po mieście?

Pracuj tak, jak Ci wygodnie

Czy jest coś lepszego niż praca bez przełożonych? Wybierz sam, kiedy i ile będziesz pracował. Wynagrodzenie dostajesz co tydzień.

Pełne wdrożenie do pracy

W razie pytań i wątpliwości, delivo jest obok Ciebie. Zapewniamy pełne wdrożenie do pracy, od przygotowania dokumentów do szkolenia z obsługi aplikacji. Dostarczamy wszystkie potrzebne materiały. Możesz zawsze liczyć na naszą pomoc.

Brak miesięcznych opłat

Rozpoczynając z nami współpracę, możesz zapomnieć o jakichkolwiek regularnych opłatach. Jeśli nie pracujesz nie ponosisz żadnych kosztów.

Jak działa delivo

Twoim centrum dowodzenia jest aplikacja w telefonie. Zarabianie pieniędzy zatwierdzasz jednym ruchem kciuka.

Przyjmujesz zgłoszenie

Przyjmujesz zgłoszenie

Aplikacja wyśle Ci powiadomienie o nowych zleceniach w okolicy.

Odbierasz przesyłkę

Odbierasz przesyłkę

Po akceptacji zlecenia dostajesz adres dostawy.

Jedziesz do celu

Jedziesz do celu

Aplikacja wskazuje Ci drogę i wysyła potwierdzenie zarobionych pieniędzy.

Wygodna aplikacja dla kurierów

Intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja kurierska na urządzenia z systemem Android oraz iOS będzie Twoim podstawowym narzędziem pracy.

aplikacja-kuriera-2

Centrum kuriera

Gotowy do pracy jako kurier miejski delivo? Mamy nadzieję, że tak!
Dowiedz się więcej o rozpoczęciu współpracy i o formie rozliczeń. Przejdź do centrum kuriera i załóż darmowe konto przewoźnika.

Dowiedz się więcej

W jakich miastach działamy?

Kurierzy delivo obsługują ekspresowe przesyłki na terenie całej Warszawy.
Mieszkasz w innymi mieście? Wróć do nas niebawem, bo będziemy rozwijać skrzydła w innych dużych miastach w całej Polsce.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy, jakie możliwości daje one hour delivery oraz w jaki sposób działa nasza sieć kurierów miejskich.

Napisz do nas