Jesteśmy zaangażowani w Twój biznes

Przekaż przesyłkę w odpowiednie ręce. Kurier delivo zadba o to, żeby dotarła do celu błyskawicznie i bez przygód. Dajemy gwarancję bezpiecznego transportu, zarówno jeśli chodzi o listy i drobne paczki, bukiet kwiatów dla ukochanej czy jedzenie na wynos. W każdym przypadku możesz na nas liczyć.

Prowadzisz firmę i potrzebujesz szybkich przesyłek miejskich? A może nie masz czasu, żeby zawozić osobiście wszystkie dokumenty? Szybki kurier miejski delivo załatwi to za Ciebie, zanim zdążysz wypić kawę. Realizujemy dostawy w ciągu jednej godziny.

Chcesz mieć wszystko pod kontrolą? Nie ma sprawy, za kilka chwil damy Ci znać, że Twoja przesyłka dotarła do celu.

photo_4

Bezpieczeństwo dostaw

Zdajemy sobie sprawę z tego, że często dostarczamy ważne dokumenty firmowe lub produkty, za które płacą Twoi klienci. A przecież Twoja przesyłka musi dotrzeć na miejsce w stanie nienaruszonym. Na szczęście jesteśmy na to przygotowani – do każdego zlecenia wysyłamy odpowiedni samochód.

Sprawdzeni kurierzy

Wspominaliśmy o przekazywaniu przesyłki w odpowiednie ręce – oczywiście chodzi o naszych kurierów. Każdy z nich przed rozpoczęciem pierwszego zlecenia przedstawia nam dokumenty potwierdzające uczciwość i rzetelność. Znamy się z nimi na tyle dobrze, żeby im ufać i polegać na ich ekspresowej dostawie. W każdym razie, jeśli miałbyś jakiekolwiek obawy o swoją przesyłkę, skontaktuj się z nami.

Covid-19

Mamy nadzieję, że z Twoim zdrowiem wszystko w porządku. W każdym razie nie chcemy narażać Ciebie ani naszych kurierów na problemy z nim. Dlatego przy każdej dostawie zachowujemy wymagane zasady bezpieczeństwa.

Maseczka

Każdy kurier jest zobowiązany do założenia maseczki podczas odbierania i dostarczania przesyłki, ale warto wiedzieć, że kryje się pod nią życzliwy uśmiech.

Dezynfekcja

Chcielibyśmy uścisnąć dłoń każdemu klientowi, ale póki co musimy z tego zrezygnować... Pamiętamy, żeby je cały czas dezynfekować odpowiednimi płynami.

Dystans

Dla większego bezpieczeństwa proponujemy skorzystanie z dostawy bezkontaktowej. Nadawca może wybrać taką formę podczas tworzenia zlecenia. Natomiast kurier zostawi paczkę pod drzwiami i nie spuści z niej wzroku, dopóki nie zostanie zabrana.

Wsparcie konsultantów

Dostawa przesyłek w jedną godzinę nie ma dla nas tajemnic. Możesz liczyć na naszą pomoc i odpowiedź na każde pytanie. Kontakt do nas znajdziesz w swoim panelu klienta albo na stronie, do której prowadzi poniższy przycisk. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie zamówienia.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy, jakie możliwości daje one hour delivery oraz w jaki sposób działa nasza sieć kurierów miejskich.

Napisz do nas