Co to jest one hour delivery oraz same day delivery?

co-to-jest-one-hour-delivery-dostawa-w-godzine-1

W dzisiejszych czasach, gdy trudno jest za wszystkim nadążyć, szczególną rolę odgrywa transport i logistyka. Robiąc zakupy przez internet chcielibyśmy, żeby dotarły do nas za chwilę. Potrzebujemy mieć dostęp do różnych rzeczy tu i teraz, a załatwiając ważne sprawy, gonią nas terminy. Niektóre z nich po prostu nie mogą czekać. Dlatego z pomocą przychodzi sprawna logistyka miejska. Dzięki niej pozbędziesz się natłoku obowiązków związanych zawożeniem przesyłek osobiście.

Lokalne firmy kurierskie dostarczą Twoją przesyłkę tego samego dnia lub nawet w ciągu godziny. W logistyce takie usługi nazywa się same day delivery lub one hour delivery? Ale co to właściwie jest? Co kryje się pod tymi hasłami?

Co to jest same day delivery?

Mówiąc w skrócie to ekspresowa dostawa tego samego dnia. Nie są potrzebne do tego żadne centra logistyczne, a dostawa odbywa się na terenie jednej miejscowości i ewentualnie jej okolic. Dlatego przesyłka dociera w ciągu kilku godzin. Takie rozwiązanie spisuje się zarówno podczas przewozów prywatnych przesyłek, jak i służbowych.
Usługa dostawy tego samego dnia sprawdza się w różnego rodzaju przewozach. Od drobnych przesyłek prywatnych (np. prezentów lub sprzedawanych w internecie rzeczy) do przesyłek służbowych takich jak listy urzędowe czy dokumenty firmowe.

Co to jest one hour delivery?

Innymi słowami jest to błyskawiczny kurier na żądanie. Twoja przesyłka jest dla niego priorytetem. Nadajesz przesyłkę, a kurier zawozi ją bezpośrednio do odbiorcy. Dzięki temu przesyłka dociera do celu w ciągu godziny, a Ty nie tracisz czasu na stanie w korkach. Możesz w ten sposób wysłać na przykład ważny dokument do urzędu albo prezent dla bliskiej osoby. Niektóre z firm poradzą sobie z nietypowymi przesyłkami takimi jak np. żywe kwiaty.

A może prowadzisz firmę, która wysyła codziennie przesyłki do klientów w swojej okolicy? W takim razie one hour delivery pozwoli Ci dostarczać je szybciej i bez dużych kosztów. W zależności od Twojego biznesu znajdziesz elastyczne rozwiązanie – od restauracji z dowozem, przez kwiaciarnie wysyłkowe do sklepów stacjonarnych i internetowych. Twoi klienci z pewnością docenią szybki czas dostawy.

Kurier miejski delivo

Jesteśmy firmą kurierską zajmującą się miejską logistyką. Dostarczamy przesyłki w obrębie jednej miejscowości w ciągu jednego dnia, a w razie potrzeb nawet w jedną godzinę. Zlecisz nam zarówno sporadyczne przesyłki prywatne, jak i takie którymi zajmuje się Twoja firma na co dzień. Poradzimy sobie z wysyłką kwiatów, dowozem jedzenia czy dostawą zakupów pod drzwi klienta. Przesyłkę zlecisz nam w kilka minut poprzez intuicyjną platformę kurierską. Zobacz więcej, czym się zajmujemy i co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

 

wróć do bloga

Ile zarabia kurier miejski? Zostań kierowcą delivo! 13/07/2021

Ile zarabia kurier miejski? Zostań kierowcą delivo!

Nie wszyscy wiedzą, że praca kuriera miejskiego może być świetnym sposobem na bycie swoim szefem. Pozwala ona na elastyczne dopasowanie godzin pracy i wybór najbardziej opłacalnych zleceń. Zatem czy warto pracować jako kurier miejski? Zobacz, jakie zarobki możesz osiągnąć w delivo!

Czytaj dalej
Wyślij przesyłkę z dostawą w ciągu godziny!

Newsletter

Poza ekspresowymi przesyłkami dostarczamy także wiedzę o miejskiej logistyce.
Zostaw swój e-mail, aby być na bieżąco.

.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy, jakie możliwości daje one hour delivery oraz w jaki sposób działa nasza sieć kurierów miejskich.

Napisz do nas