Czy paczka może dojść do odbiorcy z dostawą tego samego dnia?

czy-paczka-moze-dojsc-tego-samego-dnia-4

Potrzebujesz pilnie nadać przesyłkę i zastanawiasz się jak szybko dotrze ona do odbiorcy? A może chcesz komuś zrobić prezent i wysłać upominek lub kwiaty z dostawą tego samego dnia? Na szczęście, korzystając z usług kuriera miejskiego, nie musisz się martwić o opóźnienie w transporcie. Ekspresowo dostarczy on przesyłkę – tego samego dnia, a w niektórych przypadkach nawet w ciągu godziny. Takie rozwiązanie sprawdzi się wtedy, gdy musisz pilnie wysłać list z dokumentami do urzędu, produkty do klienta a nawet bukiet róż dla bliskiej osoby.

Ekspresowy kurier miejski do przesyłek prywatnych i służbowych

W logistyce nazywa się to same day delivery, a dla Ciebie oznacza tyle, że nadajesz przesyłkę i przestajesz się martwić o czas przewozu. Kurier miejski dostarczy ją tego samego dnia. Sprawdza się on zarówno w transporcie przesyłek osobistych jak i firmowych lub urzędowych. Poradzi sobie z listami i drobnymi przesyłkami o standardowych kształtach, ale także z nietypowymi pakunkami. Mogą być to na przykład żywe kwiaty czy zakupy spożywcze.

Dobrze zorganizowana lokalna firma kurierska poradzi sobie z większością przesyłek i w zależności od ich rodzaju zapewni różne formy transportu. W niektórych przypadkach możesz utworzyć stałe zlecenia, co sprawdzi się niektórych biznesach. Warunkiem skorzystania z błyskawicznej przesyłki jest dostawa w obrębie jednego miasta.

Jak wysłać list, aby doszedł tego samego dnia?

Jeśli potrzebujesz wysłać małą, błyskawiczną przesyłkę, warto skorzystać z usług kuriera miejskiego, który dostarczy ją tego samego dnia. Przygotuj zatem swoją przesyłkę, zabezpieczając zawartość przed wypadnięciem. Następnie wyszukaj w internecie firmy zajmującej się przesyłkami lokalnymi. Zresztą, nie musisz dużo szukać – wejdź na stronę delivo i sprawdź, czy działamy w Twoim mieście.

Na stronie możesz zlecić bezpośrednio wysyłkę. W tym celu załóż darmowe konto, a po chwili zobaczysz, czy któryś z kurierów jest w pobliżu Ciebie. Uzupełniasz dane potrzebne przewozu i zlecasz transport – w zależności od dostępności, kurier może zjawić się u Ciebie zaledwie w ciągu kilku minut.

Delivo – błyskawiczne przesyłki z dostawą tego samego dnia

Ekspresowy kurier miejski pomoże Ci załatwić ważne sprawy wtedy, kiedy nie możesz się wyrwać z natłoku obowiązków albo jeśli nie masz ochoty na stanie w korkach. Korzystając z delivo wyślesz każdą niewielką przesyłkę. Dostarczamy listy i paczki, zakupy, a także świeże kwiaty. Gwarantujemy dostawę tego samego dnia, a jeśli bardzo zależy Ci na czasie – nawet w ciągu jednej godziny. Twoja przesyłka jest bezpieczna w naszych rękach, a wykonane doręczenie potwierdzamy powiadomieniem. Zobacz, jak szybko tworzy się przesyłkę.

 

wróć do bloga

Nadaj szybką przesyłkę miejską!

Newsletter

Poza ekspresowymi przesyłkami dostarczamy także wiedzę o miejskiej logistyce.
Zostaw swój e-mail, aby być na bieżąco.

.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy, jakie możliwości daje one hour delivery oraz w jaki sposób działa nasza sieć kurierów miejskich.

Napisz do nas