Kurier miejski Warszawa – jak nadać paczkę z dostawą na dziś?

Kurier-miejski-Warszawa-jak-nadac-paczke-z-dostawa-na-dzis-4

Potrzebujesz pilnie wysłać przesyłkę, tak aby dotarła ona do odbiorcy tego samego dnia? Taką możliwość oferują lokalne firmy kurierskie. Warunek zlecenia usługi jest taki, że aby mogła zostać zrealizowana dostawa na dziś – nadawca i odbiorca przesyłki muszą znajdować się w mieście, w którym działa firma. Jeśli interesują Cię przesyłki miejskie na terenie Warszawy, skorzystaj z delivo – społeczności lokalnych kurierów. Poniżej przedstawiamy jak krok po kroku nadać przesyłkę z dostawą na dziś.

Zakładasz bezpłatne konto

Rejestracja w naszym systemie jest bezpłatna i trwa jedynie krótką chwilę. Przy zakładaniu konta prosimy o Twoje dane, które będziemy wykorzystywać jedynie do obsługi Twoich przesyłek.

Tworzysz przesyłkę

W formularzu podajesz dokładne dane adresowe, gdzie ma podjechać kurier miejski i dokąd dostarczyć Twoją przesyłkę. Podczas tworzenia zlecenia masz do wyboru 2 opcje – dostawę tego samego dnia oraz dostawę w ciągu jednej godziny. W tym drugim przypadku, kurier zawozi przesyłkę bezpośrednio do celu, nie zatrzymując się i nie podejmując w tym samym czasie kolejnych zleceń.

Przekazujesz przesyłkę kurierowi miejskiemu

W zależności od dostępności kurierów miejskich w Twojej części Warszawy w danym momencie, zjawia się on nawet w kilka minut. Przekazując przesyłkę, powinna być dobrze zabezpieczona, aby zawartość nie wydostała się z opakowania. Bezpieczeństwo to nasza domena, natomiast jeśli wysyłasz delikatne przedmioty zawsze warto przekazać taką informację kurierowi, aby zachował w czasie przewozu szczególną ostrożność.

Dostajesz powiadomienie o dostarczeniu

Twoja przesyłka jest już w drodze, więc odbiorca może się jej spodziewać lada chwila. Kurier podjeżdża pod wskazany adres i po przekazaniu przez odbiorcę kodu odbioru pozostawia przesyłkę. Po chwili dostajesz powiadomienie o pomyślnym doręczeniu w formie maila oraz sms.

Jakie przesyłki dostarcza warszawski kurier miejski delivo?

Z pomocą delivo wyślesz w zasadzie każdą niedużą przesyłkę. Na co dzień dostarczamy listy oraz małe paczki. Nie jest też dla nas problemem wysyłka niestandardowych przedmiotów, takich jak na przykład bukiet róż. Współpracujemy także z firmami gastronomicznymi i sklepami, dostarczając w ich imieniu jedzenie oraz zakupy. Niezależnie czy chcesz wysłać pojedynczą przesyłkę prywatną czy prowadzisz firmę prowadzącą regularną wysyłkę produktów kurier miejski delivo w Warszawie jest gotowy do jazdy. Wystarczy, że założysz darmowe konto zlecisz nam błyskawiczną przesyłkę. Mówiąc krótko, dostawa na dziś, to nasza specjalność.

 

wróć do bloga

Nadaj szybką przesyłkę miejską!

Newsletter

Poza ekspresowymi przesyłkami dostarczamy także wiedzę o miejskiej logistyce.
Zostaw swój e-mail, aby być na bieżąco.

.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy, jakie możliwości daje one hour delivery oraz w jaki sposób działa nasza sieć kurierów miejskich.

Napisz do nas